7 نوامبر 2020
279 بازدید
نظر %

دزدگیر ساختمان فایروال FIREWAL

منظور از دزدگیر ساختمان دزدگیرهایی هستند که در منازل مسکونی به عنوان دزدگیر منزل یا مراکز تجاری، فروشگاه و یا کارگاه های تولیدی نصب می شود یک از بهترین گزینه ها برای امنیت دزدگیر ساختمان فایروال می باشد.

شرکت فایروال از تولید کنندگان سیستم های امنیتی می باشد که دزدگیرهای این شرکت طرفدار بسیاری بین نصاب های سیستم های امنیتی می باشد و در بسیاری از مراکز مهم و برند نصب شده است.

دزدگیر بی سیم فایروال FIREWALL

در سیستم دزدگیر بیسیم ارتباط تجهیزات با دستگاه مرکزی از طریق وایرلس انجام می شود و نیازی به سیم کشی نیست.
شرکت فایروال علاوه بر تولید دزدگیرهای باسیم، دزدگیرهای بیسیم خود را در مدل های مختلف برای انواع پروژه ها تولید می کند از جمله دزدگیرهای بی سیم فایروال می توان به مدل های F6 , F8 , F9 و Firewall F10 اشاره کرد البته ناگفته نماند دزدگیرهای بیسیم را به صورت سیم دار نیز می توان نصب کرد.

 

 

 

راه اندازی دزدگیر ساختمان بیسیم فایروال

برای راه اندازی نصب دزدگیر بیسیم فایروال نیاز است ابتدا برق دستگاه مرکزی تامین شود. پنل های دزدگیر معمولا با برق شهری ۲۲۰ ولت کار می کنند و همچنین برای مواقع اضطراری قطعی برق از باطری داخلی که بعنوان UPS دزدگیر عمل می کند استفاده می شود. باطری دزدگیر برق را به صورت ۱۲ ولت در خود ذخیره می کند و در صورت قطعی برق انرژی مورد نیاز پنل و سایر تجهیزات از جمله چشمی دزدگیر سیم دار و تلفن کننده را فراهم می کند. برای راه اندازی سایر تجهیزات بیسیم مثل بلندگو، چشمی، مگنت و … باید فرکانس آن ها با دستگاه مرکزی دزدگیر ست شود.

مزایای دزدگیر منزل بی سیم

از مزایای دزدگیر بیسیم می توان به نصب آسان و عدم سیم کشی و داکت کشی اشاره کرد. همچنین محل نصب لوازم را براحتی می توان انتخاب کرد و مشکلی در نصب آن نخواهد بود.

تعغیرات و ارتقاء سیستم بسیار راحت می باشد و براحتی می توان دیگر لوازم جانبی را به دزدگیر اضافه کرد.

از جمله سنسور های بیسیم موجود فایروال جهت استفاده به شرح زیر است

 

 

گارانتی دزدگیر بی سیم فایروال

یکی از ویژگی های مهم خرید خوب که همیشه مشتری بدنبال آن است گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات می باشد از این رو شرکت فایروال برای ایجاد یک خرید خوب با پشتیبانی قوی اقدام به ارائه گارانتی ۵ ساله محصولات خود نموده است.
گارانتی ۵ سال بدین معنی نمی باشد که پس از ۵ سال اگر دزدگیر فایروال شما خراب شد باید بابت تعمیر و تامین قطعات آن با مشکل روبرو شوید از این رو پس از اتمام گارانتی ۵ ساله دزدگیرها
شرکت فایروال اقدام به ارائه خدمات پس از فروش ۱۰ ساله محصولات خود نموده است.
یکی دیگر از عواملی  محبوبیت دزدگیرهای فایروال گارانتی مناسب همین محصولات می باشد.

 

خدمات فروش و نصب دزدگیر فعال

ایجاد نمایندگی ها در اغلب شهرهای ایران موجب شده است تا مشتریانی که نیاز به خرید و یا تعمیرات دزگیرهای فایروال دارند دسترسی سریع به نمایندگی های این شرکت داشته باشند و در کوتاه ترین زمان خرید و خدمات پس از فروش را دریافت کنند.

نصب سیستم دزدگیر خانه

کارشناسان فروش و خدمات پس از فروش شرکت امنیتی و حفاظتی فایروال منتظر شنیدن صدای گرم شما مشتریان محترم می باشند.

با ما در ارتباط باشید ۴۴۰۶۰۷۱۹ ۰۲۱

 

 


نویسنده مطلب admin

شروع گفتگو
کارشناس فروش
گفتگوی آنلاین
در مورد دزدگیر ساختمان سوالی دارید؟