6 می 2020
267 بازدید
نظر %

چرا دزدگیر F10 فایروال بخریم؟

دزدگیر فایروال F10

جدید ترین محصول شرکت مهندسی فایروال تولید دزدگیر فایروال F10 است که در نوع خود اگر به عنوان بهترین دزدگیر اماکن نام برده نشود یکی از بهترین دزدگیر های ایرانی موجود در بازار می باشد

شرکت فایروال با بهره گیری از مهندسان داخلی همواره سعی در تولید مرغوب ترین سیستم های حفاظتی را داشته است و در این راستا پیشرفت های بسیاری را داشته است

از آنجایی که دزدگیر اماکن بایستی ویژگی هایی داشته باشید که در درجه اول قابل اعتماد باشد و در درجه بعدی کیفیت ساخت مطلوب داشته باشد تا سالیان سال بدون وقفه به کار خود ادامه دهد ،انتخاب یک دزدگیر خوب میتواند بسیار حائز اهمیت باشد،چرا که این دستگاه حافظ امنیت خاطر شما خواهد بود.

 

فیلم جعبه گشایی از دزدگیر اماکن فایروال F10 جهت آشنایی بیشتر

ابتدا جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان با دزدگیر فایروال F10 کلیپی از جعبه گشایی دزدگیر اماکن فایروال مدل F10 را جهت مشاهده در اینجا قرار میدهیم سپس به توضیحات علت اینکه دزدگیر فایروال اف ۱۰ را پیشنهاد میدهیم میپردازیم.

 

 

تقاوت دزدگیر f10 با دزدگیر F9

تنها تفاوت بین دزدگیر F9 و F10 در کنتزل وسیله برقی از راه دور می باشد که دزدگیر f10با بهره گیری از ۷ رله توانایی کنترل ۷ وسیله برقی را دارد.

 

چرا دزدگیر F10 فایروال پیشنهاد می شود؟

به جرات میتوان گفت دزدگیر فایروال F10 تمامی نیاز های یک کاربر را به عنوان سیستم حفاظتی دزدگیر تامین میکند که دزدگیر های کمی در بازار این قابلیت ها را دارند،در ادامه تعدادی از ویژگی های منحصر به فرد دزدگیر فایروال F10 را معرفی مینماییم:

زون های تفکیک پذیر دزدگیر:

دزدگیر فایروال با بهره گیری از ۸ زون سیمی و ۸ زون وایرلس میتواند تعداد نا محدودی چشم بیسیم را پشتیبانی کند، زون های بی سیم دزدگیر میتوانند تا ۶۴ سنسور بی سیم را به طور مجزا آدرس دهی نمایند ،سنسور های بیسیم میتوانند چشم بیسیم و یا دتکتور دود بیسیم و مگنت بیسیم و یا شوک سنسور بیسیم باشند،همه سنسور های نام برده شده میتوانند روی دزدگیر فایروال به طور مستقل تا ۶۴ عدد آدرس دهی شوند و در صورتی که آدرس دهی اهمیت نداشته باشید تعداد نا محدودی چشمی بیسیم میتواند به دستگاه ست شود.

تلفن کننده سیمکارتی و خط ثابت همزمان:

دزدگیر فایروال F10 از دو تلفن کننده سیمکارت خور و تلفن کننده خط ثابت بهره میبرد که همگی در یک برد ساخته شده است و دستگاهی یکپارچه و حرفه ای را فراهم آورده است،تلفن کننده این دستگاه قابلیت ذخیره ۲۲ شماره را دارد و شماره ها به این صورت عمل میکنند که به شماره های حافظه ۱ تا ۱۰ فقط SMS ارسال میشوند و فعال یا غیر فعال شدن دستگاه ،قطع برق دستگاه ،قطع خط تلفن ثابت ،کم شدن آنتن دهی سیمکارت و..اطلاع رسانی می شود.

با شماره های ثبت شده در حافظه ۱۱ تا ۲۰  تماس گرفته می شود و تحریک شدن دزدگیر را به صورت صوتی اعلام خواهد کرد.

فرکانس عملکرد دزدگیر فایروال F10:

دزدگیر فایروال F10 با بهره گیری از دو ماژول میتواند به طور همزمان با فرکانس ۳۱۵ و ۴۳۳ ارتباط برقرار نماید .از این رو طیف وسیعی از سنسور ها و ریموت ها را میتواند پشتیبانی شود که خود یک ویژگی منحصر به فرد است که هیچ دستگاهی در بازار این قابلیت را ندارد.

رم میکرو SD داخلی دزدگیر F10 جهت ضبط پیغام های هشدار مجزا:

این دزدگیر دارای یک رم داخلی ۸ گیگ می باشد که میتواند برای هر زون دستگاه یک پیغام هشدار مجزا ضبط نماید تا در زمان اعلام آژیر و تماس تلفنی با صاحب محل نصب دزدگیر،دقیقا زون تحریک با پیغام شخصی سازی شده اعلام شود.

قابلیت نصب یک دزدگیر برای ۴ واحد مستقل:

یکی دیگر از ویژگی  های منحصر به فرد دزدگیر فایروال این است که میتوانید این دستگاه را به ۴ قسمت مختلف تقسیم بندی نمایید و هر دو زون دستگاه را برای یک آپارتمان یا واحد اختصاص دهید،با این ویژگی دیگر نیاز به خرید ۴ دزدگیر نیست و میتواند صرفه جویی زیادی در هزینه ها شود.

این ویژگی به این صورت است که نصاب میتواند یک یا دو ریموت را برای زون ۱ و ۲ دزدگیر اختصاص دهد و این ریموت ها فقط میتوانند زون های ۱ و ۲ را فعال و غیر فعال نمایند و هیچ ارتباط با دیگر زون ها نخواهند داشت،با این کار سنسور های متصل به زون ۱ و ۲ میتواند در واحد ۱ نصب شوند و ریموت دیگر برای زون های ۳ و ۴ ست شوند و سنسور های واحد دوم به زون ۳ و ۴ اتصال یابند. و سیستم ها مستقل از هم عمل خواهد نمود،این کار را برای زون های ۵و ۶ و زون های ۷ و ۸ نیز میتوان انجام داد.

قابلیت تنظیم زون های دستگاه به حالت های مختلف:

هر کدام از ۸ زون دزدگیر F10 را میتوان به حالت های مختلفی تنظیم کرد ،حالت های مختلف از جمله زون تاخیری ، زون دینگ دانگ ،زون معمولی ، زون مخفی ، زون ۲۴ ساعته می باشد.

گارانتی محصولات حفاظتی فایروال

هرچند سعی شده است محصولات فایروال با بهترین کیفیت ممکن ساخته شوند اما در صورتی که نیاز به خدمات پس از فروش باشد  محصولات حفاظتی فایروال بهره مندی از گارانتی ۶۰ ماهه تمامی محصولات این امکان را برای خریداران فراهم آورده است که در قبال خرید مطمئن خود اطمینان خاطر را کسب نمایند،همچنین برای نصابان محترمی که ممکن است در حین نصب به مشکلی بر بخورند تلفن ویژه این جهت پشتیبانی در نظر گرفته شده است.

 

 

جهت خرید و مشاوره در مورد خرید دزدگیر اماکن فایروال اف ۱۰ با ما تماس بگیرید

تلفن مرکزی فروش محصولات فایروال  : ۰۲۱۴۴۰۴۰۹۸۴  – ۰۲۱۴۴۰۴۰۹۸۴

 

 


نویسنده مطلب admin
شروع گفتگو
کارشناس فروش
گفتگوی آنلاین
پشتیبانی فروش فایروال سنتر
کمالی هستم کارشناس فروش فایروال سنتر ،آیا در مورد خرید نیاز به مشاوره دارید (در این بخش سوال فنی پاسخ داده نمیشود)؟